KONST / Oljemålningar / Akryl 13669137
nr 1366 9137
Akryl
Hans Sandell. Signerad, daterad 92,42x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:53:30
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr